przed wizytą

● Do naszej placówki można zapisać się poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, formularz kontaktowy lub odwiedzając nas na miejscu przy ul. Kilińskiego. Można także samodzielnie umówić wizytę tutaj.
● Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo zgłosić się na wizytę w ustalonym terminie prosimy o przekazanie takiej informacji do gabinetu z możliwie jak największym wyprzedzeniem.
● W przypadku występowania opryszczki niestety nie można wykonywać wszelkich procedur stomatologicznych, konieczne będzie przełożenie wizyty na inny termin.
● Również prosimy o przełożenie wizyty w przypadku nałożenia na Państwa
obowiązku kwarantanny lub w przypadku wszelkich infekcji chorób zakaźnych.
● Jeśli Pacjentka jest w ciąży prosimy o poinformowanie lekarza prowadzącego/technika radiologii przed rozpoczęciem procedur.
● Jeśli posiadają Państwo przewlekłe choroby, lub przyjmują na stałe leki prosimy o sporządzenie w domu listy nazw leków wraz z ich dawkami i przyniesienie jej na wizytę. Jeśli sporządzenie listy wydaje się zbyt trudne można przynieść opakowanie lub zrobić im zdjęcie i pokazać personelowi na miejscu. Jest to szczególnie ważne przed wizytami u chirurga.
● Jeśli występują u Państwa alergie na środki znieczulające, antybiotyki, leki
przeciwbólowe lub na takie materiały jak lateks lub nikiel również prosimy o
poinformowanie lekarza prowadzącego.

W przypadku wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gabinetem a nasz personel dołoży wszelkich starań by Państwu pomóc.

Dziękujemy i do zobaczenia na wizycie!